На Черкащині прогнозують нестійку погоду

8669Цього тижня очікується нестійка погода із коливаннями температури повітря та в окремі дні інтенсивними дощами. Температура повітря становитиме: вночі 1-6º тепла, в денні години повітря прогріватиметься до 12-17º тепла, повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Водночас 13 квітня внаслідок надходження у наш регіон холодного повітря зі Скандинавії, в нічні та ранкові годині прогнозуються заморозки інтенсивністю до -3º.

7 – 8 квітня, внаслідок впливу активного південного циклону, на Черкащині спостерігалася дощова погода, місцями з грозами, поривчастим вітром та опадами різної інтенсивності. За цей період по області випало від 2 до 46 мм. Дощі по території Черкащини розподілилися вкрай нерівномірно. В Канівському, Жашківському, Звенигородському та Уманському районах випало найбільше дощу – 19-46 мм або 41-94% місячної норми. В Умані та Жашкові інтенсивність дощу за ніч 8 квітня досягла значень небезпечного явища погоди – випало 18-26 мм. Загалом з початку квітня на території Черкаської області дощу випало 2-46 мм, або 6-94 % місячної норми.

Автор статті