На Черкащині прогнозують морозні Різдвяні свята

imagesПогоду Черкащини продовжує визначати скандинавський циклон. Тому найближчої ночі в регіоні випадатиме помірний сніг на фоні 1-6º морозу, вдень істотних опадів не прогнозується.

А вже завтра на територію області продовжить надходити арктичне повітря і морозна погода встановиться на тривалий період. Нічні температури знижуватимуться до 6..11º морозу, денні – 2..-7º морозу. А на Різдвяні свята морози ще посиляться на кілька градусів, і місцями можуть сягати -15..-17º, вдень 5..8º морозу, періодично випадатиме сніг, повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. Тому збираючись на святвечір нести вечерю своїм близьким, не забувайте про теплий одяг та слизьку дорогу.

До речі, найсильніший мороз 27° у Різдвяну ніч відмічався у 2009 році, а весь Різдвяний період (6-9 січня) був найхолоднішим у 1987 році, коли морози досягали 33°.

Не зважаючи на зимову погоду, на водних об’єктах області лід тонкий  та ненадійний. Тому прогулянки та зимова рибалка на ньому вкрай небезпечні! Лише у нижній частині Кременчуцького водосховища спостерігається суцільний льодостав товщиною 18 см.

Автор статті