На Черкащині продовжать облаштування місць відпочинку біля води

01Райони мають десять днів, аби остаточно визначитися з місцями масового відпочинку людей та упорядкувати їх. Таке доручення головам РДА дав заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв у ході селекторної наради.

Нині в області визначено не більше сотні місць масового відпочинку черкащан біля водойм. Такої кількості вкрай мало. Громадяни ж у спеку, яка утримується цього літа в області, обирають для відпочинку місця стихійно на берегах річок, ставків та інших водоймищ. Переважно це характерно для сільської місцевості. Тож аби уникнути нещасних випадків на воді в районах мають визначити та облаштувати відпочинкові зон біля води, наголосив Костянтин Омаргалієв.

– З початку року вода забрала життя понад 30 мешканців області, – зауважив заступник очільника області. – Більшість із нещасних випадків припадає саме на сільську місцевість. Така сумна статистика вимагає від нас активних кроків, аби вирішити це питання. Тож у десятиденний термін в усіх населених пунктах області мають визначитися з місцями масового відпочинку громадян та належним чином їх облаштували. Крім того, на місцях необхідно пожвавити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо поведінки на воді або як надавати першу допомогу постраждалим.

Автор статті