Обласна служба зайнятості Черкащини працевлаштувала понад 2,5 тисячі молодих людей

понад2,5 (2)З початку року на Черкащині статус безробітного мали 8033 особи з числа молоді (30,1% загальної кількості безробітних). Допомогу по безробіттю  отримали  6448 молодих осіб (4110 осіб отримує допомогу на кінець звітного періоду).

Варто зазначити, що цьогоріч статус безробітного мали 195 випускників, з них: 159 осіб випускники вищих навчальних закладів та 36 осіб випускники професійно-технічних навчальних закладів.

Наразі за сприяння Черкаської обласної служби зайнятості знайшли роботу 2726 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.

Крім того, у січні-березні цього року профорієнтаційними послугами  охоплено майже 11 тис. безробітних з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу, до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, обласною  службою зайнятості  проводилося професійне навчання  на замовлення роботодавців 910 безробітних у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено  484 особи з числа молоді (19,6% загальної кількості залучених безробітних). понад2,5 (1)

За інформацією Черкаського  ОЦЗ

 

Автор статті