На Черкащині понад 14,6 тисячі витягів із ДЗК замовлено через електронний сервіс

???У Черкаській області 14626 осіб скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру». Опрацьовано 14479 звернень, решта – в роботі. Лише з початку цього року завдяки інтернету замовили витяги про земельні ділянки 645 громадян.

Найбільше онлайн-замовлень витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК) надійшло про земельні ділянки, які  розташовані в Корсунь-Шевченківському районі – 4187 заявників, Черкаському районі й Черкасах – (1088), на Городищині (1204) й Смілянщині – (845).

На сьогодні всього в Україні землевпорядна служба опрацювала 334 504 електронні звернення.

Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Отримати готовий документ громадяни можуть у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі ж під час замовлення.

Сервіс також дозволяє за допомогою електронного платіжного засобу оплатити послугу, вартість якої становить 88,1 грн. Отримані кошти зараховуються до державного або відповідного місцевого бюджету.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті