На Черкащині підтримали Програму реалізації Стратегії МСП

25660396_763325053878069_8494676818098967724_nНа сесії обласної ради депутати затвердили Програму реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки. Напрацювали її представники бізнесу, громадськості, залучені експерти, коментує директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік.

Підтримана Програма – стратегічний план на найближчі три роки, який спрямований на забезпечення розв’язання проблем розвитку підприємництва, навчання підприємців, створення єдиного інформаційного порталу, розвиток інфраструктури підтримки підприємництва, проведення торгово-економічних місій та фінансово-кредитна підтримка.

– Це був шлях довжиною у майже рік, – зауважив Роман Карманнік. – Влітку на сесії обласної ради прийняли регіональну Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва. Вона стала другою в Україні. Тепер же ми перші, хто затвердив на сесії обласної ради План реалізації регіональної Стратегії, документ, без якого вона не буде працювати. Відтепер прийнята Програма є офіційним документом регіональної політики, обов’язковим до виконання.

Відзначимо, експертно допомагали з розробкою Стратегії реалізації МСП та Програми її реалізації фахівці Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації

 

Автор статті