На Черкащині підбили підсумки роботи Пенсійного фонду за 2015 рік

DSC_2266Результати роботи органів Пенсійного фонду України в Черкаській області за підсумками 2015 року обговорили сьогодні, а також визначили завдання на цей рік щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення. Про це повідомляють в ГУ ПФУ в Черкаській області.

Протягом 2015 року забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсії 421 тисячі пенсіонерів області на загальну суму 8 634,1 млн грн., що на 1 138,3 млн грн. більше у порівнянні з 2014 роком. Загальний обсяг доходів бюджету Фонду за 2015 рік склав 8 586,8 млн грн., що становить 102,8% запланованого показника, повідомила начальник головного управління Фонду в області Світлана Зінник.

DSC_2366Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний зазначив, що в цьому році перед органами Фонду поставлені надзвичайно важливі завдання у напрямку подальшого реформування пенсійної системи. Серед них – практичне впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій в усіх регіонах України, комунікація з громадськістю, постійна інформаційно-роз’яснювальна робота, покращення якості обслуговування громадян та системи надання послуг, впровадження ефективних технологій адміністрування пенсійної системи.

Під час робочої поїздки по Черкаській області Олексій Зарудний провів зустріч з головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком та обговорив питання реорганізації окремих управлінь Фонду в області згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1055. Олексій Зарудний наголосив, що реорганізація не вплине на  якість обслуговування пенсіонерів, застрахованих осіб і страхувальників. Також Голова правління ознайомився з роботою управлінь Фонду в Чигиринському та Кам’янському районах, які відповідно до Урядового рішення реорганізуються шляхом об’єднання, зустрівся з представниками органів районної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій.

 

Автор статті