На Черкащині підбили перші підсумки оздоровчої кампанії дітей

20473359Минулого тижня завершили свою роботу 607 пришкільних таборів, 178 таборів праці й відпочинку, що функціонували на базі навчальних закладів області, та позаміський оздоровчий табір «Веселка» у Монастирищенському районі. У них відпочили більше 44 тисячі дітей, повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Крім цього, у системі освіти функціонували 252 літні мовні табори, у яких було зайнято близько 7 тисяч школярів. Для роботи з дітьми залучили 168 волонтерів, зокрема й студентів з-за кордону, та 693 учителі іноземної мови.

Наразі функціонує заміська база відпочинку Чигиринської спеціальної школи-інтернату, де оздоровлюється 76 вихованців обласних інтернатних навчальних закладів, обласні оздоровчі заклади «Мрія» та «Мальва», районні оздоровчі табори «Джерельце» Кам’янського району та «Лідер» Уманського району.

Також у липні планують відкрити наметовий табір Черкаського клубу юних моряків і трьох позаміських оздоровчих таборів у Маньківському, Жашківському районах, а також обласний табір «Еврика» для учнів-членів МАН.

Автор статті