На Черкащині перевірили готовність до роботи формувань цивільного захисту

???????????????????????????????2 листопада фахівці Центрального апарату ДСНС, в межах командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми, перевірили готовність територіальних формувань цивільного захисту обласного підпорядкування до реагування на надзвичайні ситуації.???????????????????????????????
Як відомо, командно-штабне навчання на території Черкаської області проводиться з метою перевірки та підготовки органів управління та служб цивільного захисту до виконань завдань щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, як у мирний час, так і в особливий період.???????????????????????????????
Упродовж трьох днів керівництво навчань провело штабні тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області та її ланок, а також спеціальні об’єктові навчання і тренування на підприємствах, в установах та організаціях.???????????????????????????????
До складу формування, що було розгорнуто на території Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, крім пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС, національної поліції, та медицини катастроф також залучаються служби електропостачання, теплопостачання, водопостачання, газопостачання, автомобільних доріг, обласна служба споживчої кооперації, товариства «Червоного Хреста».???????????????????????????????
Керівництво навчань і посередники оглянули наявні сили, засоби, наметове містечко та перевірили знання посадових осіб територіальних служб цивільного захисту.???????????????????????????????

 За інформацією Управління ДСНС України в Черкаській області

Автор статті