На Черкащині ОСББ вчитимуть залучати кошти на енергоефективність

БезымянныйСпіввласників багатоквартирних будинків навчатимуть залучати грантові кошти на проведення енергоефективних заходів. Про це та ніші аспекти функціонуванні ринку енергоощадних технологій говоритимуть 22 травня на семінарі «Перспективи та пріоритетні напрямки розвитку житлово-комунального розвитку Черкаської області. Гранти на енергоефективність багатоквартирних будинків».

Його проводитиме Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарювання облдержадміністрації спільно з координатором ПРООН у Черкаській області та регіональним консультантом IFC з питань енергоефективності в житловому секторі.

На семінарі також презентують проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження енергоефективних рішень». Його мета – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Разом з тим, на семінарі також розглянуть програму Енергоефективність в Україні (EE4U) та можливості місцевих громад по залученню грантів від Фонду енергоефективності.

Дата проведення: 22 травня, з 10.00 до 11.00.
Місце: в приміщенні малої сесійної зали Будинку рад, бул. Шевченка 185, м. Черкаси.
Для кого актуально: голів ОСББ та громадян, які бажають створити ОСББ.

 

Автор статті