На Черкащині обрали стипендіатів у галузі культури

???????????????????????????????Кращим у письменництві, культурі та мистецтві призначили обласні стипендії. З їх іменами сьогодні визначалася конкурсна комісія під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Овчаренка.

Серед письменників Черкащини обласні стипендії призначили 8 особам . У галузі культури та мистецтва конкурсна комісія обрала 15 кандидатів, а також 6 студентів вищих мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Їм стипендії призначаються на півроку.

Загалом з обласного бюджету на стипендії кращим у галузі культури передбачено понад 151 тис. грн. Ця сума ділитиметься рівнозначно між усіма відібраними стипендіатами.

???????????????????????????????– До комісії з призначення обласних стипендій надійшло 35 заявок кандидатів, з яких ми шляхом голосування відібрали 29 митців, – говорить Сергій Овчаренко. – Втім, з огляду на ті дискусії, які зумовлює процедура та розподіл стипендій, очевидно, що треба доопрацювати відповідне положення, яке складали ще 2006 року. Всі представники галузі культури нашої області мають бути у рівних умовах. Тож наше профільне управління підготує проект змін до цього положення. Адже ми маємо цією стипендією стимулювати найкращих.

Автор статті