На Черкащині обговорили втілення державної та регіональної політики у сфері соцзахисту населення

IMG_8736Працівники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад підвищують професійну компетентність в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Тут на семінарі обговорюють упровадження державної та регіональної політики у сфері соціального захисту.

Програма навчання розроблена з метою розвитку професійної та функціональної компетентностей фахівців із урахуванням основних завдань, щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення; виконання програм соціальної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; організації на території області соціального обслуговування населення; здійснення соціальної роботи та надання якісних соціальних послуг.

Директор Департаменту соціального захисту Руслан Чикало обговорив зі слухачами основні напрями реалізації в області державної політики у сфері соціального захисту населення.

IMG_8723Викладачі-практики – працівники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – окреслили шляхи забезпечення ефективної державної підтримки найбільш вразливих категорій населення шляхом посилення адресного характеру надання соціальної допомоги та пільг; основні напрями співпраці органів виконавчої влади з об’єднаними територіальними громадами з питань соціального захисту населення; надали роз’яснення щодо соціального захисту осіб з інвалідністю та ветеранів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У рамках семінару відбулось обговорення основних напрямів державної антикорупційної політики, державної кадрової політики, шляхів модернізації публічної служби.

Під час тематичних зустрічей слухачі семінару проаналізували перспективи, переваги та ризики трансатлантичного партнерства і взаємин України з ЄС та НАТО, а також відпрацювали принципи та прийоми ефективної комунікації.

Реалізовували програму семінару фахівці-практики та досвідчені науковці вищих навчальних закладів.

Автор статті