На Черкащині обговорили питання взаємодії органів влади з пенетерціарною системою

20190715161724-3328У рамках робочого візиту до Черкас заступник Міністра юстиції Денис Чернишов провів координаційну зустріч з питань взаємодії органів державної влади, місцевого та адвокатського самоврядування з пенітенціарною системою Черкаської області. Учасники обговорили актуальні та проблемні питання щодо дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, сучасного стану реалізації пробації та ресоціалізації осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, забезпечення прав уразливих категорій засуджених як у період відбування покарання, так і після звільнення, а також соціальної підтримки неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом.

«Ми реінтегруємо особу, яка відбувала покарання, в суспільство, і дуже важливе об’єднання всіх органів, що входять до Мін’юсту, а також органів державної влади і місцевого самоврядування з пенітенціарною системою. Така співпраця дає ефект для всієї країни. Для платників податків пенітенціарна пробація і ефективніше, і дешевше утримання особи за ґратами», – підкреслив Денис Чернишов.

Також були розглянуті питання кадрового забезпечення, фінансування та матеріально-технічного забезпечення. За словами заступника Міністра, ключова стратегічна ціль 2019 року – підвищення заробітних плат та грошового забезпечення співробітників, а також покращення умов їх праці.

 

Автор статті