На Черкащині незабаром відбудеться фестиваль вертепів та колядок

kolyada

Вертепи та колядки, майстер-класи й новорічно-різдвяна виставка – ці та інші дійства чекають на гостей обласного фольклорного фестивалю «Щедрий вечір, добрий вечір, мати – Україно», який відбудеться 16 січня в приміщенні Черкаської обласної філармонії. Сюди з усіх куточків Черкащини завітають діти-сироти, діти з особливими потребами, діти учасників АТО, діти з родин вимушених переселенців, які проживають в нашій області.

За словами заступника начальника управління культури облдержадміністрації Миколи Сухового, фестиваль вертепів та колядок на Черкащині цьогоріч проходитиме вже всьоме. Його вже традиційно організовує Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України.

– Вже сьомий рік поспіль на Черкащині проходить цей фольклорний фестиваль, який дає змогу виявити і в подальшому підтримати молодих виконавців, юних авторів та аранжувальників, – говорить Микола Суховий. – Також він сприяє популяризації української обрядової та звичаєвої культури.

Фестиваль розпочнеться фольклорним дійством «Минувшина єднає націю» у фойє філармонії о 10:30. Також у програмі заходу новорічно-різдвяна виставка «Чарівна подорож у минуле», інтерактивна зона, аква-грим, резиденція святостей. Крім того, кожен матиме змогу зробити фото на згадку.

 

 

Автор статті