На Черкащині необхідні послуги отримують більше дев’яти тисяч родин переселенців

???????????????????????????????Саме стільки сімей натепер проживає в області, у цілому ж на території перебуває 14 391 громадянин. Про це повідомили під час оперативного штабу з життєзабезпечення внутрішньо переміщених осіб на Черкащині.

– Нині вимушені переселенці в області забезпечені необхідними послугами, зокрема й місцем проживання, отримують консультаційні послуги та інформаційну підтримку, – зауважив у ході засідання перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – При цьому маємо постійно тримати на контролі ці питання, аби своєчасно реагувати на проблемні, у разі їх виникнення.

IMG_1325Директор обласного контактного центру, радник Міністрства соціальної політики з питань ВПО в Черкаській області Лариса Ходаковська зауважила, що місцевими органами виконавчої влади постійно надається допомога переселенцям. Приміром, протягом двох років органами виконавчої влади з місцевих бюджетів переселенцям видано 568 945 грн одноразової матеріальної допомоги. Також Товариство Червоного Хреста надало 677 240 грн. Це і продукти харчування, й одяг, і взуття, і засоби гігієни.

???????????????????????????????Зазначимо, нині в регіоні залишилось одне місце компактного розміщення, в якому з 60 переселенців, розселених у сільській місцевості, залишилось 16 осіб. Наразі в реєстрі житла для тимчасового проживання переселених осіб зареєстровано 17 об’єктів, де є змога розмістити 53 особи.

 

 

Автор статті