На Черкащині навчали поліцейських вести перемовини з учасниками масових заходів

KMES_06В Черкасах розпочався триденний семінар-тренінг «Поліція Діалогу» для поліцейських з семи областей. Правоохоронців навчатимуть вести перемовини з учасниками масових заходів з метою попередження вчинення ними порушень публічного порядку та уникнення силового розв’язання конфлікту.

Група тренерів Консультативної місії ЄС та Національної поліції України, які раніше пройшли тренінги, розпочали базовий курс для представників підрозділів превентивної діяльності щодо концепції дій груп поліції діалогу. У тренінгу беруть участь поліцейські з Черкаської, Дніпропетровської, Житомирської, Львівської, Одеської, Хмельницької та Чернігівської областей.

 

Правоохоронців навчатимуть психології натовпу, виявляти правопорушників та оцінювати ризики під час проведення масових заходів, вести перемовини з учасниками масових заходів з метою попередження вчинення ними порушень публічного порядку та уникнення силового розв’язання конфлікту.KMES_05

 

«Основною ціллю тренінгу є підготовка співробітників груп комунікації поліції для діяльності під час проведення різних масових заходів та деескалації можливих публічних напружень», – розповіла  тренер місії Лена Борг, яка вже 40 років служить у поліції Швеції .

Як повідомлялось раніше, поліцейські Швеції та Данії розпочали для українських поліцейських тренінги із забезпечення громадського порядку.

За інформацією Головного управління поліції в Черкаській області

 

Автор статті