На Черкащині комісія розпочала відбір кращих соціальних проектів

att31Сьогодні відбулося розкриття конвертів із заявками неурядових організацій, спрямованих на розв’язання важливих проблем життєдіяльності області, який розпочався в липні цього року. Наступного ж четверга, 18 серпня, відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору соціальних проектів, за результатами якого будуть визначені переможці конкурсу.

Про це інформують в управлінні культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Проекти надіслано членам конкурсної комісії для розгляду, оцінки і визначення технічної, організаційної та фінансової спроможності кожного претендента на реалізацію поданого ним проекту та відповідність вимогам, встановленим Положенням про порядок проведення конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій.

Загалом до участі у конкурсі надійшло 15 проектів, що стосуються таких актуальних питань: соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей; популяризація здорового способу життя та профілактика соціально небезпечних захворювань; діяльність у сфері культури та масових комунікацій; підвищення громадянської активності. Загалом умовами конкурсу було визначено сім пріоритетних напрямів для написання проектів.

Нагадаємо, це – третій етап конкурсу в цьому році, на який передбачено більше 150 тис. грн. Сума фінансування кожного поданого проекту за рахунок бюджетних коштів у будь-якому напрямку складає до 25 тис. грн.

Автор статті