На Черкащині більше 264тисяч родин отримують субсидію

??????Вже 264,5 тис. сімей в області призначили субсидію. Загалом органи соцзахисту Черкащини опрацювали майже 99 % справ на отримання житлових субсидій. Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

– Найкращі показники в Умані (99,7% опрацьованих справ), Маньківському (99,7%), Тальнівському (99,2%) та Чигиринському (99,7%) районах, – зазначив Руслан Чикало. –

Крім того, середній розмір призначеної субсидії істотно зріс: якщо у січні 2015 року він становив 407 грн., то у січні 2016 року – вже 1 613 грн.

У Департаменті нагадують, житлова субсидія – це допомога, яка надається державою з коштів бюджету родинам чи одиноким громадянам, у яких сукупна сума витрат на комунальні послуги перевищує встановлений державою відсоток щомісячного доходу. З 1 травня 2015 р. діє спрощений порядок призначення субсидій, відповідно до якого субсидія призначається на 12 місяців. Субсидію мають змогу отримати навіть сім’ї, у власностi яких є бiльш, нiж одне помешкання. Не впливає на визначення права на призначення субсидії наявність заборгованості з оплати за комунальні послуги. Фахові консультації стосовно призначення субсидії нададуть кожному, хто звернеться до органів соціального захисту.

 

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Автор статті