На часі – створення автентичного освітнього середовища

Вчора відбувся навчальний семінар «TOP QUALITY TEACHING» для вчителів англійської мови. Тренінг для педагогів проходив  на базі КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради”.

Навчала освітян старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education Олена Міходуй, яка акцентувала увагу не тільки на методичній складовій навчання англійської мови, але й на необхідності врахування соціокультурного контексту.

Зокрема йшлося і про вікові особливості здобувачів освіти. В цьому аспекті було виокремлено поняття Authentic learning environment, або ж автентичне освітнє середовище. За словами тренерки, цей метод являє собою педагогічний підхід, який дозволяє створити освітнє середовище, в якому навчання базується на реальних ситуаціях і учні отримують особистий досвід. Учні навчаються вивчати, обговорювати та змістовно конструювати поняття та відносини в контекстах, що пов’язані з реальними проблемами та проектами, які мають відношення до їх  власного життя.

Також у рамках семінару учасники мали нагоду ознайомитися з новинками навчальної літератури від провідних британських видавців.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті