«На часі – оперативне проведення першочергових дорожніх ремонтів», – Костянтин Омаргалієв

_DSC0216Нагальні дорожні ремонти з подолання ямковості на автошляхах області вже у розпалі. Цьогоріч дорожники мають підладнати 670 тисяч метрів квадратних дорожнього покриття доріг загального користування державного значення. Прискоритися з відповідними роботами дав завдання автодорівцям заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

Нині до ремонтних робіт з подолання ямковості на автошляхах державного значення залучені чотири асфальтно-бетонні заводи Черкащини. Надалі, з огляду на обсяги робіт, планують підключити ще три, відзначає директор Служби автодоріг у Черкаській області Владислав Демиденко. Їх залучать до робіт уже з наступного тижня для ліквідації ямковості насамперед на дорогах Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя та Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

– Всі сили спрямовані на ліквідацію аварійної ямковості та інших деформацій, – говорить начальник обласної Служби автодоріг. – Нарощуємо темпи, проте ліквідувати таку кількість ямковості за тиждень-два – не можливо. Наразі нами уживаються усі заходи, активуються усі сили, аби пришвидшити виконання цих робіт. Проводимо роботи на найбільш уражених ділянках. Зокрема у напрямку Канева на дорозі Канів-Чигирин-Кременчук, а також у напрямку Києва від Сміли, що на дорозі Київ-Знам’янка.

Водночас роботи тривають на міжнародній автомобільній дорозі Київ – Одеса. Тут, за завданням Укравтодору, мають ліквідувати аварійну ямковість до 18 квітня. Водночас до 1 травня планують завершити «ямкові» ремонтні роботи і на інших дорогах національного та міжнародного значення, а до 1 червня – регіональних.

– Необхідно прискоритися в усіх дорожніх напрямках, – зауважив заступник очільника області. – Втім найактуальнішим та найболючішим для автомобілістів питанням на сьогодні є подолання ямковості. Тож маємо зосередити усі сили саме на цьому завданні зараз. Вже потім забезпечимо належний поточний ремонт доріг державного й комунального значення та інші більш серйозніші роботи. А їх у нас цьогоріч в області заплановано чимало. Зокрема, провести поточний середній ремонт на дорозі Київ-Знам’янка на 216-229 км, Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, а також завершити роботи на мосту через Дніпро.

По завершенню наради посадовець дав доручення Службі автомобільних доріг області активізувати ремонтні роботи на автошляхах Черкащини.

Автор статті