На час святкування Єврейського Нового року рятувальники розгорнули в Умані спеціальний зведений загін

IMG-b2cca0348038b0ccc7a70838ee4374d4-VЗ метою реалізації плану забезпечення безпеки прочан та місць релігійних відправлень, в місті Умань, розгорнуто спеціальний зведений загін Управління.

У відповідності до наказу начальника Управління, особовий склад Уманського гарнізону, починаючи з 4 вересня, перейшов на посилений варіант несення служби.

4 вересня рятувальники Уманського районного відділу здійснили розгортання спеціального наметового табору на території якого сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону. До складу зведеного загону увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського, Монастирищенського районів. Загалом, склад цього угрупування становить 108 рятувальників та 24 одиниці спеціальної та пожежно-рятувальної техніки. До складу загону також ввійшли фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту та медичної служби із аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління. Сформовано додатковий резерв особового складу та техніки.IMG-cad0fa6e7af1a82d63fdd5caa11aaf9f-V

Наметове містечко подібного типу дає можливість автономного комфортного проживання особового складу, який входить до складу зведеного загону, впродовж усього терміну проведення іудейських свят.

Планом реагування передбачено, що в місцях проведення святкових заходів на території меморіального комплексу а також в місцях компактного проживання прочан організовано чергування 5-ти стаціонарних постів.

Також, під час руху прочан автошляхами «Стрій – Тернопіль – Кропивницький – Знам‘янка» та «Київ – Одеса», їх безпеку будуть забезпечувати спеціально залучені фахівці та техніка з пожежно-рятувальних підрозділів Житомирської та Чернігівської областей. Водночас, зі спеціального авіаційного загону ДСНС України на час святкувань планується залучення медичного Єврокоптеру.IMG-da32331f837afc45764b820eb0c4d62d-V

Під час ранкового шикування, начальник штабу зведеного загону – заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець наголосив: «Головне завдання особового складу попередження та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення культових заходів брацлавськими хасидами у меморіальному комплексі цадика Нахмана»20180905_102050

Станом на ранок 5 вересня на святкування Нового року до Умані вже прибули 3479 паломників-хасидів, з яких 473 дітей та 8 жінок.

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області

Автор статті