На базі Канівського терцентру запрацював «Університет третього віку»

1Інноваційний проект «Університет третього віку» запрацював нещодавно на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району. Подібні проекти впроваджуються з метою покращення якості життя людей поважного віку, формування та збереження їх активної життєвої позиції.

Оскільки фінансові можливості соціальних установ області наразі досить обмежені, терцентр звернувся до благодійної організації «Фонд родини Нечитайло», яка й надала допомогу в реалізації проекту.  Адже для організації процесу навчання необхідно було відремонтувати приміщення та облаштувати його меблями, потрібним обладнанням та технікою. За рахунок благодійних коштів університет третього віку придбав столи та стільці, шафи й дивани, техніку – ноутбуки, проектор та екран для мультимедійної установки, фотоапарат та принтери.

43Забезпечення меблями та технікою дало можливість розпочати навчання 48 студентам Університету, які наразі успішно опановують дисципліни на факультетах «Інформаційні технології», «Літературно-художній факультет», «Краєзнавство і культурологія», «Кулінарія», «Здоровий спосіб життя».

Завдяки реалізації цього проекту терцентр забезпечує організацію дозвілля одиноким стареньким, інвалідам, які тепер мають можливість реалізувати свої творчі здібності та відчути себе повноправними членами суспільства.

2– Ми намагаємось залучати благодійні організації до вирішення проблем незахищених категорій населення, які користуються послугами соціальних служб, – зазначає директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало, – інтернатні заклади Черкащини наразі співпрацюють навіть з міжнародними благодійними організаціями, ми намагаємось максимально ефективно використати цю допомогу на благо наших підопічних.

Між іншим, благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» також допомогла з обладнанням Звенигородському будинку-інтернату. Так, у закладі вже на початку цього року встановлено нову посудомийну машину, холодильник, варочний котел, шафу для смаження та запікання, електром’ясорубку, овочерізку та електросковороду.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Автор статті