На автошляхах Черкащини відновили більше ста дорожніх знаків

DSCN2055103 автомобільних знаків відновили та замінили на дорогах області під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху. Крім того, дорожники забезпечили видимість 285 дорожніх знаків та відремонтували 120 метрів бар’єрного огородження. Про це повідомляють в Службі автомобільних доріг Черкащини.

Окрім того, автодорожники привели до належного санітарного стану та відновили 95 зупинок громадського транспорту та 81 автопавільйон.

Особливу увагу автодорожники області приділили тим ділянкам доріг, де зараз проводяться дорожні роботи та ремонт автошляхів. Було обстежено 15 ділянок щодо наявності попереджувальних знаків, огорожі, розмітки тощо. Також було обстежено 12 ділянок автодоріг з недостатньою видимістю щодо відповідності нанесеної розмітки. Всі виявлені недоліки було усунуто.

image-1480081023726-VТакож було обстежено всі автомобільні підходи до 22 залізничних переїздів у Черкаській області. Зокрема, було забезпечено видимість переїздів та встановлено 29 нових дорожніх знаків, ліквідовано ямковість на підходах до переїздів та відновлено дорожню розмітку на 12 переїздах.

Довідково:

З 14 до 20 листопада 2016 року в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, який проводився в Україні у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Основна мета заходів – реалізація довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху задля зменшення рівня аварійності та зведення нанівець «тихої епідемії» смертності та травматизму.

Автор статті