На автошляхах Черкащини продовжуються роботи із ліквідації ямковості

RJ6DleFpЗ настанням сприятливих погодних умов підрядною організацією ДП «Черкаський облавтодор», на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються масові роботи з ліквідації ямковості.

Погодні умови вже дозволяють проводити ремонт дорожнього покриття з використанням гарячих асфальтобетонних сумішей та значно збільшити обсяги виконаних робіт.

Так, минулого тижня роботи з ліквідації ямковості розпочалися на наступних автодорогах загального користування державного значення: М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань та Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Роботи із ліквідації ямковості проводяться із застосуванням гарячої асфальтобетонної суміші, яка виробляється на власних заводах. За останній тиждень ліквідовано понад майже 500 кв. м ямковості.

Для збереження покриття доріг від подальшої руйнації та запобігання виникнення аварійних ситуацій, за сприятливих погодних умов і температури повітря, роботи із ліквідації ямковості на автодорогах державного значення продовжаться цього тижня.

Окрім того, впродовж минулого тижня на автодорогах області, у рамках експлуатаційного утримання, виконувалися роботи з водовідведення з автошляхів, розчищення узбіч, очищення водовідводних лотків та водопропускних труб, прибирання сміття на узбіччях, приведення до належного стану автопавільйонів та зупинок громадського транспорту.

З початку 2018 року дорожниками було ліквідовано майже 6 тис. кв. м ямковості на автомобільних дорогах державного значення. Погодні умови дозволяли проводити ліквідацію ямковості здебільшого холодним асфальтобетоном. Наголосимо, що це тимчасові заходи і при сприятливих погодних умовах, ділянки, вражені ямковістю, будуть ремонтуватися гарячою асфальтобетонною сумішшю.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті