На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі продовжується ремонт

22291344_10207962088449195_7584338726212940593_oНа автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 216 – км 229 тривають роботи з виконання поточного середнього ремонту. Їх, на замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області, здійснює підрядна організація ТОВ «ПБС». На цій 13-ти кілометровій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка продовжуються ремонтні роботи за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття за технологією холодного ресайклінгу.

Також тут вже завершено ліквідацію понад 1200 п. метрів пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів та з влаштуванням дренажних воронок.

Наразі вже зроблено регенерацію основи на дороги на понад 800 метрах автодороги. Ремонтні роботи тривають і постійно працює 3 бригади працівників. Після завершення робіт із регенерації основи, розпочнуться роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Холодний ресайклінг являє собою зміцнення та стабілізацію ґрунтів, кам’яних матеріалів і асфальтового ґрануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту, різними в’яжучими, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі.

Метод ресайклінгу єдиний спосіб, який забезпечує відновлення основи дорожнього покриття завдяки повторному використанню старого покриття. Застосування даного методу дозволяє скоротити терміни реконструкції, ремонту та знизити витрати. Роботу методом холодної регенерації можна здійснювати без зупинки руху автомобілів.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті