На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка продовжуються роботи із поточного середнього ремонту

1200px-N-road-01-Ukraine.svgНа автодорозі загального користування державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському та Кам’янському районах продовжуються роботи на ділянці км 216+000 – км 229+780 з поточного середнього ремонту.

Наразі розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші на ділянці км 216 – км 229. Продовжуються роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття. Ліквідовано пучини на 375 метрах автодороги. Також тривають роботи із влаштування дренажів.

Ремонт цієї ділянки автодороги було розпочато у 2017 році у межах передбаченого урядом фінансування. У 2018 продовжується відновлення автодороги за маршрутним принципом. Роботи із поточного середнього ремонту на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочала підрядна організація ТОВ «ПБС». Торік тут було влаштовано понад 6 км нового асфальтобетонного покриття.

На цій ділянці автодороги завершується фрезерування старого асфальтобетонного покриття, тривають роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» та з ліквідації пучин. Будуть ліквідовані пучини на 700 метрах на проїжджій частині автодороги Н-01 Київ-Знам’янка із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та влаштуванням дренажних воронок. Також буде влаштовано вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування з’їздів з дороги і зупиночних майданчиків та заміни дорожніх знаків.

У зв’язку із щоденним проведенням ремонтних робіт на вказаній автодорозі, в схему організації дорожнього руху на ділянках виконання робіт будуть вноситись зміни такі як, обмеження руху по окремих смугах, організація руху по смузі зустрічного руху, зниження швидкісного режиму. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт будуть позначені відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв – будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про безпеку.

Прес-служба САД у Черкаській області

Автор статті