На автодорозі М-12 у Христинівському районі закінчилися роботи з влаштування вирівнюючого шару

На автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка у Христинівському районі на ділянці км 531 – км 535 закінчилися роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Варто зазначити, що роботи на цій дорозі розпочалися у рамках урядової програми щодо будівництва сучасної автомагістралі, яка з’єднає Львів та Одесу і проходитиме через такі міста: Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса.

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області на цій ділянці автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка підрядною організацією ТОВ «ШРБУ-48» продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту.2222

Наразі завершено роботи із посилення узбіччя, що дозволило провести розширення проїжджої частини. Для зручності водіїв, дорогу розширено на 1 метр з лівого та правого проїздів. Також завершено роботи із регенерації основи автодороги за технологією холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття за сучасною технологією.

Цього тижня на ділянці 536 – км 540 розпочалися роботи із повної регенерації та заміни дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу. Тут також було проведено роботи із посилення узбіччя та розширення проїжджої частини.

Службою автомобільних доріг у Черкаській області  розроблено та виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо поточного середнього ремонту автодороги М-12 окремими ділянками. Окрім того,  було замовлено проектно-кошторисну документацію з ремонту автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на всій протяжності від кордону Вінницької області до міста Умань. Ремонтні роботи розпочнуться вже наступного року.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Черкаській області

Автор статті