Минулого тижня на дорогах Черкащини ліквідували ямковість на понад 9 тис. кв м покриття

picturepicture_22798230129984_78914-681x4551-681x455На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.

Так, минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на  9,4 тис. кв м доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано понад 8 тис. кв м ямковості, а на дорогах місцевого значення – 1,3 тис. кв. м ямковості.

Роботи з ямкового ремонту проводилися у кожному районі Черкащини на всіх автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.

Разом з ямковим ремонтом проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Загалом, з березня на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було виконано ямковий ремонт на понад 100 тис. кв м покриття доріг державного та місцевого значення.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті