Минулого тижня на дорогах Черкащини ліквідували ямковість на понад 6 тис. кв м покриття

6_doroga-600x400Філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжують роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на 6,2 тисяч кв м доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано ямковість на 5,6 тис. кв м, а на дорогах місцевого значення – 615 кв м.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Загалом, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області цього року було виконано ямковий ремонт на понад 100 тис. кв м покриття доріг державного та місцевого значення.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті