Минулого тижня на автошляхах державного значення ліквідовано понад 1200 кв м ямковості

3Для усунення ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг Черкащини, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійного ямкового ремонту на дорогах державного значення.
Для забезпечення безпечного руху автотранспорту дорогами державного значення та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування, минулого тижня підрядними організаціями Служби автодоріг області ліквідовано понад 1200 кв м ямковості та деформацій покриття.

Роботи з ліквідації аварійної ямковості виконувались холодним асфальтобетоном на автодорогах державного значення: М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-09 Миронівка-Канів, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Всього з початку року ліквідовано 7200 кв.\ м аварійної ямковості.

Також продовжуються роботи по водовідведенню з поверхні проїзної частини для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг, з розчищення узбіч, очищення водопропускних та водовідвідних труб, вирубки порослі та приведення в належний стан автопавільйонів та зупинок громадського транспорту, прибирання сміття в межах смуги відводу.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті