«Моя нова поліція» б’є рекорди в Черкасах

20150921_110005

Черкащани хочуть служити в новій поліції. До конкурсної комісії лише за перший день вони подали понад 1600 заяв. І це абсолютний рекорд в Україні.

Аншлаг в обласній філармонії, де від понеділка приймають заяви до «Моєї нової поліції», був зрання. У довгих чергах – молодь. Бо за умовами відбору на поліцейську форму можуть претендувати лише ті, кому ще немає 35 років. Кандидати – найрізноманітніших професій. Тут і програмісти, і продавці, і водії, і навіть нинішні правоохоронці.

20150921_112528

– Хочеться справді змінювати країну, – каже черкащанка Ольга. – Я – продавець, але завжди мріяла працювати в органах. Займаюся спортом, тому думаю, що пройду всі випробування.

Конкурсний набір у Черкасах відкривав особисто міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Поліцейських тут буде дві сотні. Спершу претенденти пройдуть співбесіду, потім їх тестуватимуть.

– 30 листопада вже почнеться навчання, – зауважує міністр. – Як показує досвід Києва, Одеси, Львова, трьох місяців достатньо. У нас скрізь виходить, що від 60 до 80 % нових поліцейських – люди з вищою освітою. Тобто кваліфіковані, які швидко вчаться. Ми просто «перезаточуємо» їхній профіль. Тести спрямовані на те, щоби приваблювати мотивованих людей.

20150921_110752 (1)

Попередньо нова поліція вийде на вулиці Черкас у лютому наступного року. Уже зараз на одне місце – вісім претендентів. І далі, впевнені в обласному УМВС, ще буде. Бо заяви прийматимуть до 12 жовтня.

– Рекорд, який поставили Черкаси в перший день набору до нової поліції, доводить: у нас свідома молодь, – говорить голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Коли ж буде довіра до правоохоронців, буде довіра і до влади. Приємно, що громадськість теж активно братиме участь у створенні нової поліції. Представники від неї будуть у складі комісій. А захищений соціально та законодавчо правоохоронець точно служитиме народу. Бо в нього не буде нинішніх спокус. Поліцейський у середньому отримуватиме 6 тис. грн зарплатні. Зараз майже втричі менше.

Нагадаємо, заяви від охочих стати поліцейськими приймають у приміщенні обласної філармонії в будні з 9.00 до 18.00. При собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код і бажано посвідчення водія.

МВС

 

 

 

 

Автор статті