«Мотивуємо дітей до опанування науки», – Віталій Коваль

Коваль В.В.На Черкащині створюють умови для мотивації дітей до опанування науки, зокрема творчого підходу в навчанні. Це передбачено у відповідних обласних програмах, дію яких продовжено до 2021 року: «Програмі підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти» та «Впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків». Про це повідомляє перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

– У межах цих програм лише цього року нам вдалося на засадах співфінансування придбати 5 наборів LEGO, 5 лінгафонних кабінетів із програмним забезпеченням та 4 шахових кабінети, – говорить Віталій Коваль. – Загалом для цих цілей передбачили майже 4 млн грн, де з обласного бюджету – близько 2 млн.

За словами першого заступника очільника області, враховуючи неабияку зацікавленість учнів, вже наступного року плануємо придбати 370 одиниць комп’ютерної техніки, 7 лінгафонних кабінетів з програмним забезпеченням, 21 навчальний кабінет, зокрема з інформатики, «Захисту Вітчизни», фізики, математики, хімії та ін. Плануємо створити і 7 шахових кабінетів. А задля підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти року маємо намір закупити 5 шкільних наборів LEGO з програмним забезпеченням для вивчення окремих предметів у 1 – 10 класах.

Автор статті