МОН виділило ЧНУ додаткові місця держзамовлення

img-news-2012-june-26-zakazЗа результатами конкурсної комісії МОН Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького отримав 29 додаткових місць держзамовлення. Держава замовляє університету підготовку на денній формі навчання ще 2 бакалаврів за напрямом підготовки «Здоров’я людини», 2 – за напрямом «Філософія», 2 – «Історія», 3 – «Журналістика», 3 – «Видавнича справа та редагування», 2 – «Міжнародна економіка» і 3 – «Менеджмент».

Ще 15 місць додано на  спеціальність «Дошкільна освіта», за якою на денній формі навчання проводитиметься підготовка магістрів.

За словами ректора університету Олександра Черевка, комісія Міністерства освіти і науки України врахувала конкурсну ситуацію в навчальному закладі та на підставі рейтингу університету  збільшила обсяг держзамовлення. Тож ще 29 абітурієнтів отримають можливість безкоштовно здобути вищу освіту в ЧНУ. Детальніше про обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році  – на сайті університету в рубриці «Абітурієнту».

 

За інформацією прес-служби Черкаського національного університету

імені Богдана Хмельницького

 

Автор статті