Молодим звенигородським волонтерам розповіли про небезпеку ВІЛ/СНІДу

???????????????????????????????

«Ефективна діяльність громадськості з питань протидії ВІЛ-інфекці/СНІДу» – під такою назвою  районна організація Товариства Червоного Хреста за підтримки Звенигородського відділу освіти організувала та провела навчальний тренінг-семінар для учнівської молоді та педагогів. Захід проведено в рамках проекту підготовки волонтерів «Рівний-рівному» з метою утвердження здорового способу життя, попередження негативних явищ в молодіжному середовищі та суспільстві. Про це повідомляють у Звенигородській РДА.

Учасники конференції – а це учні 9-10 класів загальноосвітніх шкіл району, вихованці центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів та студенти середніх спеціальних навчальних закладів, соціальні педагоги. Вони мали нагоду поглибити та перевірити свої знання з питань попередження ВІЛ/СНІДу, щоб у подальшому донести їх своїм одноліткам, друзям, рідним, проводити навчання в школах.

З глибокою зацікавленістю присутні попрацювали з представником Черкаського відділення  благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВС» Аліною Кравчук, лікарем-інфекціоністом  Володимиром Морозовим, головою районної організації Товариства Червоного Хреста Володимиром Слиньком, які в зрозумілій формі доносили до слухачів інформацію про причини виникнення та поширення ВІЛ/СНІДу, вказали на методи профілактики цієї хвороби.

Підсумовуючи роботу конференції, очільник Товариства Червоного Хреста району висловив надію, що здобуті знання юні волонтери донесуть учнівським колективам, одноліткам, друзям і знайомим, пропагуючи здоровий спосіб життя, милосердя і доброту.

 

Автор статті