Молодь навчатимуть створювати патріотичні екскурсії

пппппКраєзнавців, любителів історії, гідів, екскурсоводів, соціально активну молодь до 35 років з усієї України запрошують долучатися до проекту «Патріотичні екскурсії по Україні». Орієнтовно 15-17 травня у столиці учасників всеукраїнської акції «Патріотичні екскурсії по Україні» вчитимуть, як створювати екскурсії патріотичного напрямку.

Крім того, для учасників заходу проведуть лекції відомі історики й фахівці з туризму. У якості практичного прикладу учасники побувають на екскурсії за маршрутом «Київ український». Також запланована автобусна поїздка видатними місцями столиці, що пов’язані з українською ідеєю. В останній день заходу учасники, під керівництвом фахівців, самі розроблятимуть маршрути патріотичних екскурсій їхнім рідним краєм.

Старт ініціативи «Патріотичні екскурсії по Україні» зумовлений тим, що в Україні майже відсутні розроблені регулярні екскурсії для дітей і молоді, які пов’язані з українською історією й українською ідеєю. Якщо вони й існують, то відбуваються вкрай нерегулярно і не пропагуються для молоді. Мета ж ініціативи – зробити їх масовими й популярними, простою і доступною мовою показати молодому поколінню героїчну історію нашої країни у різних регіонах.

Організатори відзначають, що учасникам планується відшкодування витрат на проїзд (якщо потягом, то квитки у плацкартному вагоні), а також забезпечення проживання та харчуванням.

Також просимо усіх охочих взяти участь у заході заповнити анкету.

 

За довідками звертатися до керівника проекту Сергія Бахіна: 067 277 12 19, siryj@bigmir.net.

Автор статті