Молодь Монастирищини та Уманщини навчали свідомо обирати майбутній фах

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПротягом останнього травневого тижня Монастирищенським та Уманським районними центрами зайнятості проведено виїзні профорієнтаційні акції із використанням мобільного центру профорієнтації для 160 учнів середніхзагальноосвітніх шкіл районів.

Мета виїзних заходів полягає в інформуванні старшокласників сільської місцевості про послуги служби зайнятості та наданні допомоги у професійному самовизначенні.

У ході акцій учні мали можливість пізнати себе та перевірити відповідність своїх особистих якостей професійним намірам, пройшовши профдіагностичне тестування. Наприкінці зустрічі учнів ознайомили з можливістю пройти самостійно тестування за методикою «Магеллано університет» на сайті www.mycareer.org.ua та запросили відвідати центри зайнятості для ознайомлення з інформаційними матеріалами щодо опису професій, актуальними вакансіями, отримати необхідну консультацію з вибору професії та пройти більш поглиблене тестування для визначення професійних здібностей і особистих якостей за допомогою програми «АРМ-профконсультант».

Шлях свідомого вибору професії починається з пізнання самого себе, своїх професійних інтересів, здібностей, якостей і продовжується знайомством зі світом професій та попитом вже обраної професії на ринку праці. Тільки враховуючи всі ці етапи при виборі свого майбутнього можна стати затребуваним фахівцем на ринку праці Черкащини і України.

За інформацією обласного центру зайнятості

Автор статті