Міжнародний день студентського спорту відзначили флешмобом із віджимання

01Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького приєднався до всеукраїнського флешмобу, присвяченого Міжнародному дню студентського спорту.

Близько 200 студентів з усіх інститутів та факультетів зібралися на флешмоб із віджимання.

Провели флешмоб начальник Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Антоніна Саприкіна, голова спортивного клубу ЧНУ «Богдан» Володимир Хіміч і старший викладач ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Ярослав Олексієнко.

Антоніна Саприкіна привітала учасників флешмобу від імені Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та розповіла про День студентського спорту.

Це свято було започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивна студентська спілка України підтримали ініціативу відзначення Міжнародного дня студентського спорту та підготували спортивні заходи по всій країні. Вони проходять 20 вересня в усіх навчальних закладах незалежно від підпорядкування. Студенти України, починаючи від Троїцької площі в столиці і закінчуючи її найвіддаленішими куточками, опівдні вийшли на флешмоб. У ЧНУ віджималися на Університетській площі.05

Нагадаємо, Черкаський національний університет є лідером спортивного життя регіону та входить у десятку кращих вищих навчальних закладів України за спортивними показниками. Університетська громада активно пропагує спорт і здоровий спосіб життя, що відзначено було цьогоріч подяками міського голови Черкас, обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Спортсмени університету знаходять підтримку з боку ректора Олександра Черевка. Нещодавно він узяв участь у міжвідомчій нараді в МОНУ, присвяченій студентському спорту. За результатами цієї наради ректор ЧНУ опікуватиметься студентською спортивною спілкою Черкащини.

Від початку вересня Черкаський національний постійно нагадував місту Черкаси та області, що спорт — це сила, здоров’я і перемоги.

Спортсмени університету взяли участь у масштабній загальноміській акції, спрямованій на популяризацію черкаського спорту.

14 вересня колектив університету — від ректора до студентів — одягнув спортивну форму і показав на Університетській площі чудову фізичну підготовку. Саме так — із руханкою, флешмобом та майстер-класами від відомих і титулованих спортсменів — провели традиційний Олімпійський урок для першокурсників. Провідні спортсмени Черкаського національного університету, учасники олімпіад, міжнародних змагань, Кубків світу, всесвітніх універсіад, відомі випускники продемонстрували студентському поповненню досягнення студентів та випускників ЧНУ в спорті.

У навчальному корпусі №1 розгорнута фотовиставка «Спортивна слава Черкаського національного». Спортивна історія навчального закладу від минулого до сучасності відображена в світлинах.

Логічним підсумком спортивних днів став флешмоб на Університетській площі 20 вересня.

 За інформацією Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

 

Автор статті