Міжнародна конференція щодо застосування інформаційних технології відбулась на Черкащині

SPF_1555На базі Черкаського державного технологічного університету пройшла ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016).

– Реалії сьогодення вимагають від нас переорієнтації на європейський рівень освіти, – зазначив під час конференції перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Зокрема, маємо стимулювати наукові та прикладні дослідження в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, визначати перспективні напрями їх застосування в науці, освіті й техніці. І важливо, маємо заохочувати молодь до наукового пошуку.

За словами Віталія Володимировича, сьогодні в органах влади відповідально ставляться до можливостей, що створюються завдяки інформаційно-комунікаційним технологіям. Серед практичних аспектів реалізації таких розробок він згадав реалізацію механізму надання адмінпослуг через портал iGov, впровадження системи електронної реєстрації в обласних закладах охорони здоров’я, розширення можливостей навчального процесу в опорних школах через інтерактивні та мультимедійні засоби.

У ході конференції науковці виступали з доповідями й повідомленнями, демонстрували власні програмні розробки, електронні та інформаційні ресурси. Відтак, розглянули теоретичні та практичні аспекти створення та оптимізації сучасних інформаційно-комунікаційних систем, системні інформаційні технології моделювання складних систем, інформаційно-комунікаційні технології в управлінні, комп’ютерне моделювання та інформаційні системи в економіці, інформаційні системи в медицині та ін.

Автор статті