Місцеві бюджети вже отримали від нових податків додаткових 330 млн.гривень з півмільярда гривень прогнозованих фіскалами на початку року

750_300_541

Про це заявив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць. Він поінформував, що за сім місяців ц.р. до місцевих бюджетів надійшло 1367,7 млн.грн. платежів.

Розпис рад виконано на 114,4 відс. Таким чином надходження понад розпис – 172 млн.грн.

Надійшло 706,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з показником минулого року на 70 млн.грн. більше. Земельного податку та орендної плати за землю перераховано 267,7 млн.грн. (+55,3 млн.грн. до відповідного періоду минулого року).

Окрім того місцеві бюджети отримали 111,2 млн.грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів).

Також надійшло 15,7 млн.грн. податку на нерухоме майно і 2,8 млн.грн. транспортного податку. Спрощенці сплатили 174,9 млн.грн. єдиного податку, у т.ч. 35,8 млн.грн.  сплатили  сільгоспвиробники – платники єдиного податку 4 групи. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за півроку 25,5 млн.грн.

«Тобто нові податки принесли місцевим бюджетам за сім місяців додаткових 330,1 млн.грн. А річна сума додаткових надходжень від запровадження нових податків складе не менше 600 мільйонів гривень. Це на сто мільйонів гривень більше від прогнозованих нами додаткових надходжень, які були озвучені у січні», – заявив начальник фіскальної служби області.

Володимир Коломієць відмітив, що зростання надходжень відбулось внаслідок запровадження реформ, внесення змін до Податкового кодексу України та новому підходу до наповнення місцевих бюджетів.

Автор статті