Минулоріч на Черкащині за участі податкової служби працевлаштували понад 13 тис. осіб

Про заходи ДПС з легалізації зайнятості, підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та результати контролю за сплатою податків із заробітної плати за 2019 рік розповів в.о. начальника Головного управління  ДПС у Черкаській області Дмитро Таран.

За попередній рік завдяки перевіркам повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано понад 46 млн грн цього податку і штрафних санкцій.

Також у 2019 році додатково працевлаштовали 13 139 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків, легалізовано 56,4 млн грн  доходів. До бюджету надійшло понад 10 млн грн  податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, варто зазначити, що минулоріч на Черкащині рівень заробітної плати підвищили 1723 роботодавці з юридичних осіб та 1634 фізичні особи-підприємці. Як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 3717,5 тис грн  податку на доходи фізичних осіб.

“За результатами проведеної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств-боржників 37 із них погасили заборгованість із заробітної плати в сумі  45,5 млн грн. Як результат, до місцевого бюджету надійшло 8,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 10,5 млн грн єдиного внеску”, –  зазначив Дмитро Таран.

За інформацією Головного управління ДПС у Черкаській області

 

 

Автор статті