Мінрегіон доручив областям розробити регіональні мережі сучасних сільських медамбулаторій

6df07c2a0863e874fceab8f9630264fa25 жовтня 2017 року під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лева Парцхаладзе відбулась чергова відеонарада з регіонами в режимі онлайн, за підсумками якої Мінрегіон доручив областям розробити регіональні мережі створення сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості.

«До кінця наступного тижня чекаємо від областей пропозиції щодо мережі створення сучасних сільських медамбулаторій. У бюджеті на це вже закладено 4 млрд гривень. Маємо паралельно запускати усі процеси, щоб не затягувати час і в наступному році вже мати реальний результат», – сказав він.

За словами Лева Парцхаладзе, наразі спільно з великою командою фахівців та експертів – спеціалістів із міністерств, інших відомств та міжнародних партнерів розроблюється проект рекомендацій щодо створення сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості, якими зможуть користуватися всі бажаючі у регіонах для їх створення на місцях.

Нагадаємо, у цьому році Мінрегіон спільно з профільними міністерствами, відомствами та міжнародними організаціями розпочав реалізацію 4-х важливих проектів для громадян України:

— створення Нового Освітнього Простору НОП у рамках Нової Української Школи;

— створення сучасних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) у рамках реформування у сфері адміністративних послуг;

— створення сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості;

— створення центрів безпеки громадян у громадах.

За інформацією Урядового порталу

 

Автор статті