Міністерство інфраструктури України оголошує про старт конкурсу інфраструктурних проектів

x_0b1cc853Міністерство інфраструктури України оголошує про старт конкурсу інфраструктурних проектів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, інформують на сайті Міністерства.

– Мінінфраструктури України за допомоги Групи підтримки реформ оголошує про старт Конкурсу інфраструктурних проектів. Це означає, що будь-яка область, місто, містечко, село, громада можуть подати заявку щодо пошуку інвестора на реалізацію того чи іншого проекту у сфері транспорту та інфраструктури. Найкращі проекти будуть обрані, оформлені належним чином, і Група підтримки реформ, яка працює при Міністерстві, шукатиме фінансування для їх втілення, – наголосив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України наголосив, що зазначена програма покликана підтримати реформування системи транспорту та інфраструктури на місцевому рівні, а проекти мають бути спрямовані на підвищення комфорту та безпеки громадян.

– Фінансування інфраструктурних проектів може відбуватися тільки за умови дотримання державних інтересів та не може бути залучено на користь приватних компаній. Це – інвестиції в розвиток держави, а не приватного бізнесу, – підкреслив Володимир Омелян.

Систему подання заявок буде офіційно представлено Керівником Групи підтримки реформ Міністерства інфраструктури України О.Клітіною під час Засідання Національного круглого столу з питань оновлення Національної транспортної стратегії України, який відбудеться в «Українському домі» 17 листопада 2016 року.

Система подання заявок буде доступна на сайті Міністерства інфраструктури України.

Автор статті