Мінагрополітики запускає допоміжний інформаційний ресурс для широкого кола користувачів

лллМіністерство аграрної політики та продовольства України разом з представниками Офісу підтримкиреформ (RST) та за сприянням Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) створилидопоміжний інформаційний ресурс для всіх стейкхолдерів агросектору. Інфоресурс розрахований на тих, хто шукає конкретну інформацію щодо практичного аспекту ведення агробізнесу в Україні, інформують в Мінагрополітики.

– Потреба у системній та прозорій інформаційній роботі Міністерства не викликає сумніву ні в кого знашої команди. Саме тому ми ще минулого року розпочали роботу над таким комплексним інформаційнимресурсом, який має закрити прогалини в інформації за пріоритетними напрямками роботи Міністерства. Ресурс створений для широкого кола користувачів, і, в першу чергу, для наших фермерів, – зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Допоміжний ресурс інформує користувачів про:

– аграрні та продовольчі виставки за кордоном;

– діючі проекти технічної допомоги, що фінансуються донорськими організаціями (49 проектів);

– розроблені регіональні бюджетні програми підтримки в Україні;

– торговельні аграрні місії;

– «білі» книги інвесторів;

– експортне портфоліо аграрного сектору України;

– юридичний довідник для іноземних інвесторів в український аграрний сектор.

Інформація на порталі про календарні події розміщена за принципом кольорового розподілу (за категоріями підтримки Мінагрополітики: червоний – за підтримки, зелений – за сприяння, жовтий – рекомендує захід, синій – інформує про захід). Додатково в кожному заході вказані відповідальні оператори за організацію поїздки української сторони.

Окрім того, для зручності користування, введені фільтри за регіоном України, спеціалізації, стратегічним пріоритетом Мінагрополітики та джерелом фінансування.

Запропонована на сайті інформація буде регулярно доповнюватись та оновлюватись.

Ознайомитись з інформаційним ресурсом можна за посиланням.

Автор статті