11 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за добу

Станом на 24 серпня в Черкаській області зареєстровано 1297 випадків COVID-19. За останню добу обласний лабораторний центр підтвердив хворобу в 11 осіб, інформує очільник області Роман Боднар.

Йдеться про 4 жителів м. Канів, 2 -м. Черкаси, 3 – Корсунь-Шевченківського району, 1 – Черкаського району, 1 – Канівського району.

На стаціонарному лікуванні перебуває 51 пацієнт. Зокрема, 16 – Черкаській центральній районній лікарні; 9 – в Уманській міській лікарні; 8 – Шполянській багатопрофільній лікарні ім. братів М.С. і О.С. Коломійченків; 8 – Золотоніській районній багатопрофільній лікарні. 10 – Черкаській обласній лікарні. 48 із них мають ускладнення у виді пневмонії. На ліжку інтенсивної терапії – 8 пацієнтів.

Ще 213 осіб лікують вдома під наглядом сімейних лікарів.

Одужали від хвороби на сьогодні 997 черкащан (+1 особа за добу).

– Сьогодні святковий день для всіх українців, – відзначає голова ОДА Роман Боднар. –  Більшість захоче провести його активно: в оточенні однодумців, друзів, відвідати концерти чи ярмарки. Однак не варто забувати про дотримання протиепідемічних заходів, аби святкування не стало причиною антирекордів за кількістю нових захворілих. Святкуймо – безпечно!