Малий і середній бізнес має бути основною рушійною силою національної економіки

1581899На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі України переглянути програми, які необхідно оновити на 2017 рік щодо підтримки малого і середнього підприємництва. Про це він заявив, відкриваючи позачергове засідання Уряду у четвер.

«Нам потрібно приділити особливу увагу щодо підтримки малого і середнього бізнесу. Це має бути основна рушійна сила національної економіки. Тут у цьому питанні має бути лідерство Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Я попросив би вас ще раз подивитися, які програми реально треба оновити на 2017 рік, щоб підтримати мале і середнє підприємництво», – зазначив він.

Прем’єр-міністр також підкреслив важливість, щоби Національний банк вжив необхідні заходи для відновлення реального кредитування малого і середнього бізнесу.

Він нагадав, що нещодавно на відсоток була зменшена облікова ставка Національного банку України.

«Це добрий крок, його треба вітати, але я думаю, недостатньо. Маємо забезпечити доступ реального сектору до коштів і по терміну довгих, і по відсотках прийнятних для того, щоб українська продукція була конкурентною», – зазначив Володимир Гройсман.

Автор статті