Малечу дитячого відділення обласного онкодиспансеру привітали з прийдешнім Днем захисту дітей

Різноманітну канцелярію та приладдя для поробок подарували маленьким пацієнтам дитячого відділення Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Завітали привітати їх з прийдешнім днем захисту дітей заступник голови облдержадміністрації Юрій Лесюк та начальниця обласної Служби у справах дітей Оксана Покатілова.

Зазвичай до 1 червня, Дня захисту дітей, дитяче онкологічне відділення повне гостей, а дітям влаштовують цікаві та незвичні заходи. Цьогоріч малеча теж чекає на гостей.

– Кожна дитина прагне уваги та піклування дорослих, – каже Юрій Лесюк. – Особливої ж підтримки та любові потребують ті, хто щодень бореться з тяжкою недугою. Позитивні емоції допомагають їм не втрачати силу духу та віри в одужання. Кожен з нас може зробити для них найменше – подарувати посмішку, допомогти зарядитися енергією та повірити, що труднощі – здоланні.

У дитячому відділенні обласного онкологічного диспансеру щодень допомагають боротися з тяжкими недугами кваліфіковані фахівці. Допомагають також і психологи. Для комфортності перебування для малечі влаштовують кращі умови. Саме тут, одні з перших в Україні, облаштували роботу навчального класу, аби діти не відставали від шкільної програми, поки проходять лікування.

Значну підтримку надають волонтери. Вже цього року, за словами директора обласного онкологічного диспансеру Віктора Парамонова, тут планують зробити першу операцію з трансплантології кісткового мозку саме для дитини.

Автор статті