Майже сотня чемпіонатів області відбудеться цьогоріч на Черкащині

20130705142645Минулий рік для Черкащини був насиченим на спортивні події, багатим на перемоги, відкриття та злети. Так, торік з олімпійських видів в регіоні відбулося 46 чемпіонатів області, з неолімпійських – 42. Цьогоріч заплановано провести майже сотню стартів обласного рівня з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Про це у ході сьогоднішньої координаційної наради повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

– Цього року на Черкащині плануємо провести 47 чемпіонатів області з не олімпійських видів спорту та забезпечити участь у 45 Всеукраїнських змаганнях, – розповідає Максим Васильович. – З олімпійських видів дещо більше – 50 чемпіонатів області та участь у 120 Всеукраїнських стартах. Відзначу, наші спортсмени стабільно демонструють хороші результати на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Так, за результатами виступів спортсменів на Олімпійських іграх, Черкащина вперше за останні десять років увійшла в п’ятірку кращих областей України. Також маємо показники у збільшенні виконаних спортивних розрядів та здобутих спортивних звань.

Він додав, що в області з олімпійських видів спорту 23 спортсмени є членами національних збірних команд України, 50 спортсменів – кандидатів до національних збірних, та 49 – в резерві. З неолімпійських членами національних збірних команд України є 68 осіб, кандидатів – 43 та резерву – 40 спортсменів.

Автор статті