Майже 900 актуальних вакансій запропонували черкаським студентам

фотоВже гарною традицією стало проведення фахівцями Черкаського міського центру зайнятості профорієнтаційних заходів для студентської молоді Черкаського державного технологічного університету. Один із таких масштабних заходів була організація «ярмарку професій», до якої долучилися понад 800 студентів.

Під час «ярмарку професій» студенти ознайомилися з 900 актуальними вакансіями на ринку праці регіону, поспілкувалися особисто з представниками відділу кадрів різних підприємств, провели першу у своєму житті співбесіду з роботодавцем, скористалися послугами працівників HR-менеджменту та, можливо, знайшли роботу своєї мрії.

– Зараз на ринку праці існує певна незбалансованість попиту і пропозицій, є велика потреба у робітничих професіях. Тому наша задача надати можливість студентам без досвіду роботи поспілкуватися з роботодавцями на різноманітних заходах, якими є ярмарки вакансій та дні відкритих дверей, – розповіла директор Черкаського центру зайнятості Оксана Щербак.

Характеризуючи ситуацію на місцевому ринку праці, вона відзначила, що державою передбачена низка механізмів стимулювання роботодавців. Крім того, є додаткові гарантї у сприянні працевлаштуванню молоді, яка закінчила або припинила навчання у вищих навчальних закладах і вперше приймається на роботу. За створення нових робочих місць та працевлаштування на них зазначеної категорії громадян роботодавцям з Фонду соціального страхування на випадок безробіття компенсується єдиний соціальний внесок.

Водночас фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості презентували послуги служби зайнятості для випускників, як майбутніх пошукачів роботи. Вони наглядно продемонстрували сучасні підходи та методи ефективного працевлаштування: використання порталів «Труд», «Моя кар’єра», інноваційних методів відео-резюме і відео-вакансії.

Кожен роботодавець для зацікавлення випускників саме на його підприємство мав свою стратегію. Студентам пропонували вакансії спеціалістів машинобудування, інженерів-технологів з металообробки, швейного виробництва, деревообробки та гарантував високу заробітною плату, офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями, інженерів-технологів, -механіків, -енергетиків, інженерів з метрології та інші.

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

Автор статті