Майже 784 тис. грн. отримають черкасці, які вже скористались своїм правом на податкову знижку

ДПІСкористались своїм правом на отримання податкової знижки 492 черкасці. Їм з бюджету повернуть майже 784 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання.

– Таким правом скористались 333 жителі обласного центру, з бюджету їм повернуть понад 348,7 тис. грн., – наголосила Анна Білик.

Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались жителі обласного центру, заступник начальника інспекції назвала такі:

– 93 громадянина задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, тож з бюджету їм повернуть 74,9 тис. грн.;

– 60 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм відшкодують 343 тис. грн.;

– 4 черкащанки скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе понад 13,9 тис. грн.;

– 2 громадянина реалізували право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, їм повернуть понад 3,3 тис. грн.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки щодо минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2016 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Автор статті