Майже 400 тис грн отримали бюджети Черкащини від продажу землі

247033_1Протягом квітня – травня 2016 року на Черкащині реалізовано вісім земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності загальною площею 0,55 га. Із них чотири ділянки (0,13 га) – у Черкасах. Від продажу землі за цей період до бюджетів надійшло понад 382 тис грн.

Усього з початку року від продажу 22 земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в Черкаській області бюджети поповнилися на 4 млн 328 тис грн. До Державного бюджету України перераховано 760 грн і 4 млн 327 тис – до місцевих бюджетів.

Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, отримані місцевими громадами, йдуть на розвиток населених пунктів, зокрема на реалізацію соціально-економічних програм.

Довідка

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті